1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pluca niedrobnokomorkowy z licznymi przerzutami
siostra radke

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 37360

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-01-24, 10:20   Temat: Rak pluca niedrobnokomorkowy z licznymi przerzutami
Szczere wyrazy współczucia. Bardzo szybko sie to potoczylo....ale wazne ze tesc nie cierpial.
  Temat: Rak pluca niedrobnokomorkowy z licznymi przerzutami
siostra radke

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 37360

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-04, 21:38   Temat: Rak pluca niedrobnokomorkowy z licznymi przerzutami
Przeczytalam Twoj post. Trzymam kciuki aby tesc pozostal z Wami jak najdluzej i nie cierpial. Niestety nie umien odpowiedziec fachowo na Twoje pytanie ale moja mama na poczatku choroby tez spala niespokojnie i choc przyjmowala sterydy miala wlaczone cos na uspokojenie. Hospicjum domowe to dobre rozwiazanie bo bedziecie miec staly kontakt z pielegniarka czy lekarzen i oni fachowo beda potrafic cos doradzic czy podpowiedziec. U mojej mamy sa dwa razy w tyg i nie musimy sie juz martwic o recepty. Za kazdym razem mama jest badana i mamy pewnisc ze idac do szpitala jest w dobrej kondycji ( w razie pogorszenia wynikow morfologii czy oslabienia daja w domu kroplowke).
Jestem pelna podziwu dla Twoich staran i "dobijania sie oknami i drzwiami"......niestety lejarze robia co moga ale oddzialy onkologiczne sa przepelnione i czesto jest z nimi utrudniony kontakt. Ja tez sama szukam rozwiazan. Moja mama skonczyla chemie i dostalismy skierowanie na konsultacje radiologa...dzwonię a tam terminy na luty :( Tez jednak nie poddaje sie i szukam innego wyjscia. Pozdrawian i zycze wytrwalosci w waszej walce ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group